24 автомобила научи Plovdiv24.bg от свои източници. Случката се е разиграла около

...
24 автомобила научи Plovdiv24.bg от свои източници. Случката се е разиграла около
Коментари Харесай

24 коли са потрошени след екшъна на Скобелева майка в Пловдив, в основата е полудял сириец

24 автомобила научи Plovdiv24.bg  от свои източници. Случката се е разиграла към 7:15 часа, когато е най-интензивният трафик. 

Мъж от сирийски генезис е показал експанзия към автомобила на жена, която е карала двете си деца на учебно заведение. Той се е хвърлил върху колата й, счупил е предното й стъкло с ръце и е крещял, че желае полиция. 

Жената е била ужасена от протичащото се и не е могла да реагира. Междувременно той е почнал да удря с ръце и по прилежащите преминаващи коли. Успял е да потроши стъклата на 24 от тях. Повечето от колите били с вреди, само че никой не поискал да спре и да помогне на дамата. 

За благополучие двама съзнателни и виновни жители се намесили и се е пробвали да спрат мъжа. Той побягнал по пътя и скочил от надлеза, като се е приземил при кръговото под Скобелева майка. Там са го очаквали чиновници на Министерство на вътрешните работи Пловдив, които са отвели мъжа в районното. 

Оказало се, че мъжът е без документи и е със сирийски генезис. Обяснил е, че експанзията му е предизвикана от това, че е бил оставен от собствен другар на пътя и е желал някой да му помогне. 

Разследващите не изключват версията мъжът да е мигрант и да е бил оставен на пътя от каналджия.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР